Státní fond podpory investic (SFPI) zahájil dnes 3. července 2023 příjem žádostí o dotaci do programu NPO brownfieldy

Tisková zpráva

datum: 3. 7. 2023

Státní fond podpory investic (SFPI) zahájil dnes 3. července 2023 příjem žádostí o dotaci do programu NPO brownfieldy, a to hned ve třech výzvách. Zájemci mohou o dotaci žádat až do 31. srpna 2023 prostřednictvím Klientského portálu, který hlásí jednu výraznou novinku. A tou je možnost přihlášení přes bankovní identitu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Vyšli jsme vstříc uživatelům Klientského portálu a nově zprovozňujeme možnost se do něj přihlásit i přes bankovní identitu, což osobně vnímám jako další stupeň k tomu, jak usnadnit práci s Portálem širšímu spektru uživatelů. Nacházíme se v 21. století, takže je digitalizace a co nejsnazší obsluha podobných portálů naprostou nutností,“ říká ředitel SFPI Daniel Ryšávka s tím, že se bude na dalším rozvoji Klientského portálu i nadále pracovat. „Věřím, že i toto napomůže potenciálním zájemcům o naše tři výzvy z programu NPO brownfieldy, aby své žádosti podali v co největším klidu a bez stresů,“ dodává.

Zájemci mohou podávat žádosti hned do tří výzev z Národního plánu obnovy, a to o dotace na rekonstrukci staveb – velké projekty (30–500 mil. Kč), dotace na demolici a výstavbu – velké projekty (30–500 mil. Kč) či dotace na rekonstrukci staveb – malé projekty (3–30 mil. Kč).

K podání žádosti je nutné přiložit dokumenty, jejichž seznam je uvedený v Příručce pro žadatele o dotaci na revitalizaci brownfieldů v kapitole 3 a ve výzvách. Dokumenty jsou

k dispozici na webových stránkách SFPI. Upozorňujeme, že u každé z výzev se seznam potřebných dokumentů drobně liší.

 

Informace o výzvách naleznete zde.

Příjem žádostí probíhá pouze elektronicky přes Klientský portál.

 

Státní fond podpory investic

 

 


4. 7. 2023

Autor: SMBDZpět na seznam novinek

Partneři

csrb mmr cicb